piątek, 02 grudnia 2011
Blog przeniesiony

Postanowiłam i już jakiś czas temu przeprowadziłam się pod adres www.mojehaftowanki.blogspot.com

16:18, judysia21
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 maja 2010
Parę nowinek

Kolejny króliś do kolekcji:

A to począteczki moich nowych prac:

 

A na koniec jeszcze moje dwa kochane śpioszki:

czwartek, 13 maja 2010
ZOO

Zrobiliśmy sobie dzisiaj wycieczkę do ZOO i dobrze bo przynajmniej nie było tłumów tak jak to bywa w wekeendy

Byla świetna zabawa i trochę atrakcji, główną była burza która złapała nas podczas zwiedzania. Ale na szcczęście udało nam się schować w gorylarni i dzięki temu mieliśmy chwilę czasu na odpoczynek i wypicie pysznej kawusi

Kilka zdjątek na pamiątkę:

          

 

22:07, judysia21
Link Komentarze (2) »
środa, 28 kwietnia 2010
Pamiątka skończona:)

Pierwsza z dwóch pamiatek juz skończona i wygląda tak:

Jeszcze tylko oprawić i można spokojnie szykować się na komunię

sobota, 17 kwietnia 2010
Pamiątka komunijna

Trochę kryżyków przybyło w pamiątce dla siostrzenicy, niestety króliczek nie ruszony

sobota, 20 marca 2010
Trochę czytam

Postanowiłam pozachęcać, odwiedzających do czytania, dlatego też będę pisała o książkach które przeczytałam i o wydawniczych nowościach

"Piramida"- Tom Martin

Nota wydawcy:

"Inteligentna powieść przygodowa osnuta wokół mitu zaginionej Atlantydy - wysoko rozwiniętej cywilizacji, która istniała przed początkiem znanej historii. Jej dziełem miały być wszystkie imponujące konstrukcje i zabytki starożytności - piramidy egipskie, budowle Inków, posągi na Wyspie Wielkanocnej, kompleks Angkor Wat w Kambodży.Dwudziestodziewięcioletnia Amerykanka Catherine Donovan, astronom, pracownik naukowy Uniwersytetu Oksfordzkiego, wyrusza do Peru, aby zbadać sprawę tajemniczego zgonu swego mentora, profesora Kenta, prowadzącego badania naukowe w okolicach Machu Picchu. Przed śmiercią profesor wysłał do Catherine przesyłkę zawierającą kilka bezcennych map oraz zaszyfrowaną wiadomość. W tym samym czasie inny współpracownik Kenta, James Rutherford, ceniony znawca światowej mitologii, otrzymuje od zmarłego uczonego list sugerujący, iż starożytni pozostawili po sobie groźne przesłanie - przestrogę przed nadchodzącym kataklizmem, który zniszczy cywilizację ludzką. Catherine i James próbują wspólnie wyjaśnić tę niezwykłą zagadkę. Jej tropy zaprowadzą ich do Wielkiej Piramidy w Gizie. Poczynania pary młodych naukowców śledzi tajemnicza międzynarodowa organizacja dysponująca nieograniczonymi środkami i ekipą płatnych zabójców..."

Ciekawa i wciągająca książka dobra na wieczorną lekturę. Interesująca fabuła, wartka akcja i nieoczekiwane przygody sprawiają, że warto sięgnąć po tą lekturę.

"Zabójcza fala"-Douglas Preston, Lincoln Child

Nota wydawcy:

"Trzysta lat temu pewien pirat ukrył swój łup na zdradliwej wyspie u wybrzeży Maine. Dzisiaj uzbrojony w najnowocześniejsze zdobycze technologii poszukiwacz skarbów sprowadza na Ragged Island zespół wart miliony dolarów. Najlepszy sprzęt, najlepsi nurkowie, najlepszy plan. Jest tylko jeden problem - ta wyspa to morderca. Najpierw zawodzą komputery, potem ginie człowiek, a wkrótce jeszcze jeden. Porywisty wiatr ożywia tajemnice Ragged Island. Pośród skalistego labiryntu tuneli, pułapek oraz morskich przypływów spoczywa bezcenny skarb... A wraz z nim niewyobrażalne zło..."

Trzymająca w napięciu akcja i ciekawa fabuła sprawiają, że książkę czyta się lekko, i nie można się od niej oderwać. Polecam wszystkim lubiącym czytać książki przygodowe.

piątek, 19 marca 2010
Trochę zaczętych

Zaczęłam robić pamiątkę na komunię dla siostrzenicy męża (konkretnie muszę zrobić dwie) ma być tak:

a jak na razie prezentuje się tak:

Zaczęłam również króliczka, który prezentuje się tak:

niedziela, 28 lutego 2010
Pokończone

Trochę skończonych prac:

19:58, judysia21
Link Komentarze (2) »
wtorek, 16 lutego 2010
Irysek cd.

kolejna odsłona iryska i mam nadzieję, że już przedostatnia

środa, 10 lutego 2010
Irysek

Odleżał swoje i wreszcie się doczekał

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7